Παρασκευή, 19 Ιουλίου 2013

99ο-78ο Πρωτάθλημα Στίβου Ανδρών- Γυναικών



Το πανελλήνιο πρωτάθλημα ανδρών και γυναικών θα διεξαχθεί το ερχόμενο Σαββατοκύριακο 20-21 Ιουλίου στο Ολυμπιακό Αθλητικό Κέντρο Αθηνών (ΟΑΚΑ).

Το ωρολόγιο πρόγραμμα του διημέρου είναι το παρακάτω.





ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΣΤΙΒΟΥ ΑΝΔΡΩΝ – ΓΥΝΑΙΚΩΝ

ΩΡΟΛΟΓΙΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ



ΟΑΚΑ, ΣΑΒΒΑΤΟ, 20 ΙΟΥΛΙΟΥ 2013


ΩΡΑ ΕΝΑΡΞΗΣ ΑΓΩΝΙΣΜΑ   ΠΑΡΑΤΗΡΗΣΕΙΣ

9:00 ΣΦΥΡΟΒΟΛΙΑ Γ Προκριματικός

9:00 ΔΙΣΚΟΒΟΛΙΑ Γ Προκριματικός

9:00 100μ. Δεκάθλου (1) Α Σειρές

9:20 100μ. με Εμπόδια Επτάθλου (1) Γ Σειρές

9:30 ΑΛΜΑ ΣΕ ΜΗΚΟΣ Δεκάθλου (2) Α

9:30 ΑΛΜΑ ΕΠΙ ΚΟΝΤΩ Γ Προκριματικός 2 group

9:30 ΑΛΜΑ ΣΕ ΥΨΟΣ Α Προκριματικός 2 group

9:30 100μ. με Εμπόδια Γ Προκριματικές Σειρές

9:50 110μ. με Εμπόδια Α Προκριματικές Σειρές

10:20 100μ. Γ Προκριματικές Σειρές

10:30 ΑΛΜΑ ΤΡΙΠΛΟΥΝ Α Προκριματικός 2 group

10:30 ΑΛΜΑ ΣΕ ΥΨΟΣ Επτάθλου (2) Γ

10:45 ΣΦΑΙΡΟΒΟΛΙΑ Δεκάθλου (3) Α

10:45 100μ. Α Προκριματικές Σειρές

11:00 ΑΚΟΝΤΙΣΜΟΣ Α Προκριματικός

11:00 ΣΦΑΙΡΟΒΟΛΙΑ Α Προκριματικός A΄& Β΄group

11:20 400μ. Γ Προκριματικές Σειρές

11:30 ΑΛΜΑ ΣΕ ΜΗΚΟΣ Γ Προκριματικός 2 group

11:45 400μ. Α Προκριματικές Σειρές



17:00 ΑΛΜΑ ΣΕ ΥΨΟΣ Δεκάθλου (4) Α

17:30 ΣΦΑΙΡΟΒΟΛΙΑ Επτάθλου (3) Γ

17:35 ΣΦΥΡΟΒΟΛΙΑ Γ ΤΕΛΙΚΟΣ

18:05 ΔΙΣΚΟΒΟΛΙΑ Γ ΤΕΛΙΚΟΣ

18:00 ΑΛΜΑ ΤΡΙΠΛΟΥΝ Α ΤΕΛΙΚΟΣ

18:50 100μ. με Εμπόδια Γ ΤΕΛΙΚΟΣ

18:45 ΑΛΜΑ ΕΠΙ ΚΟΝΤΩ Γ ΤΕΛΙΚΟΣ

19:05 110μ. με Εμπόδια Α ΤΕΛΙΚΟΣ

19:00 ΑΛΜΑ ΣΕ ΥΨΟΣ Α ΤΕΛΙΚΟΣ

19:15 100μ. Γ ΤΕΛΙΚΟΣ

19;25 100μ. Α ΤΕΛΙΚΟΣ

19:35 200μ. Επτάθλου (4) Γ Σειρές

19:30 ΣΦΑΙΡΟΒΟΛΙΑ Α ΤΕΛΙΚΟΣ

19:40 ΑΛΜΑ ΣΕ ΜΗΚΟΣ Γ ΤΕΛΙΚΟΣ

19:50 400μ. Γ ΤΕΛΙΚΟΣ

19:45 ΑΚΟΝΤΙΣΜΟΣ Α ΤΕΛΙΚΟΣ

20:00 400μ. Α ΤΕΛΙΚΟΣ

20:10 400μ. Δεκάθλου (5) Α Σειρές

20:25 1500μ. Α ΤΕΛΙΚΗ ΣΕΙΡΑ 1

20:35 1500μ. Α ΤΕΛΙΚΗ ΣΕΙΡΑ 2

20:45 1500μ. Γ ΤΕΛΙΚΗ ΣΕΙΡΑ 1

20:55 1500μ. Γ ΤΕΛΙΚΗ ΣΕΙΡΑ 2

21:05 3.000μ. με Φ.Ε. Γ ΤΕΛΙΚΟΣ

21:25 3.000μ. με Φ.Ε. Α ΤΕΛΙΚΟΣ

21:50 4 X 100μ. Γ ΤΕΛΙΚΕΣ ΣΕΙΡΕΣ

22:05 4 X 100μ. Α ΤΕΛΙΚΕΣ ΣΕΙΡΕΣ



ΟΑΚΑ, ΚΥΡΙΑΚΗ, 21 ΙΟΥΛΙΟΥ 2013


ΩΡΑ ΕΝΑΡΞΗΣ   ΑΓΩΝΙΣΜΑ   Α/Γ ΠΑΡΑΤΗΡΗΣΕΙΣ

9:00 ΣΦΥΡΟΒΟΛΙΑ Α Προκριματικός

9:00 ΔΙΣΚΟΒΟΛΙΑ Α Προκριματικός Α΄group

9:00 110μ. με Εμπόδια Δεκάθλου (6) Α Σειρές

9:00 ΑΛΜΑ ΕΠΙ ΚΟΝΤΩ Α Προκριματικός 2 group

9:30 400μ. με Εμπόδια Γ Προκριματικές Σειρές

9:30 ΑΛΜΑ ΣΕ ΜΗΚΟΣ Α Προκριματικός 2 group

9:30 ΑΛΜΑ ΣΕ ΥΨΟΣ Γ Προκριματικός 2 group

9:45 ΔΙΣΚΟΒΟΛΙΑ Δεκάθλου (7) Α

9:55 400μ. με Εμπόδια Α Προκριματικές Σειρές

10:25 800μ. Γ Προκριματικές Σειρές

10:30 ΔΙΣΚΟΒΟΛΙΑ Α Προκριματικός B΄group

10:30 ΑΛΜΑ ΣΕ ΜΗΚΟΣ Επτάθλου (5) Γ

10:45 800μ. Α Προκριματικές Σειρές

11:00 ΣΦΑΙΡΟΒΟΛΙΑ Γ Προκριματικός A΄& Β΄group

11:05 200μ. Γ Προκριματικές Σειρές

11:25 200μ. Α Προκριματικές Σειρές

11:30 ΑΛΜΑ ΕΠΙ ΚΟΝΤΩ Δεκάθλου (8) Α

11:30 ΑΚΟΝΤΙΣΜΟΣ Γ Προκριματικός

11:30 ΑΛΜΑ ΤΡΙΠΛΟΥΝ Γ Προκριματικός 2 group



17:00 ΣΦΥΡΟΒΟΛΙΑ Α ΤΕΛΙΚΟΣ

17:00 ΑΚΟΝΤΙΣΜΟΣ Επτάθλου (6) Γ

17:00 ΑΛΜΑ ΣΕ ΜΗΚΟΣ Α ΤΕΛΙΚΟΣ

17:05 ΔΙΣΚΟΒΟΛΙΑ Α ΤΕΛΙΚΟΣ

17:30 ΑΛΜΑ ΕΠΙ ΚΟΝΤΩ Α ΤΕΛΙΚΟΣ

17:45 ΑΚΟΝΤΙΣΜΟΣ Δεκάθλου (9) Α

18:00 ΑΛΜΑ ΣΕ ΥΨΟΣ Γ ΤΕΛΙΚΟΣ

18:05 400μ. με Εμπόδια Γ ΤΕΛΙΚΟΣ

18:15 400μ. με Εμπόδια Α ΤΕΛΙΚΟΣ

18:25 200μ. Γ ΤΕΛΙΚΟΣ

18:30 ΣΦΑΙΡΟΒΟΛΙΑ Γ ΤΕΛΙΚΟΣ

18:35 200μ. Α ΤΕΛΙΚΟΣ

18:40 ΑΛΜΑ ΤΡΙΠΛΟΥΝ Γ ΤΕΛΙΚΟΣ

18:45 800μ. Γ ΤΕΛΙΚΟΣ

18:50 ΑΚΟΝΤΙΣΜΟΣ Γ ΤΕΛΙΚΟΣ

18:55 800μ. Α ΤΕΛΙΚΟΣ

19:05 800μ. Επτάθλου (7) Γ ΤΕΛΙΚΟΣ

19:15 1.500μ. Δεκάθλου (10) Α ΤΕΛΙΚΟΣ

19:25 5.000μ. Α ΤΕΛΙΚΟΣ

19:45 5.000μ. Γ ΤΕΛΙΚΟΣ

20:15 4 X 400μ. Γ ΤΕΛΙΚΗ ΣΕΙΡΑ 1

20:24 4 X 400μ. Γ ΤΕΛΙΚΗ ΣΕΙΡΑ 2

20:30 4 X 400μ. Α ΤΕΛΙΚΗ ΣΕΙΡΑ 1

20:39 4 X 400μ. Α ΤΕΛΙΚΗ ΣΕΙΡΑ 2

Δεν υπάρχουν σχόλια:

Δημοσίευση σχολίου